Rzeczoznawcza slupsk | Zakres Działaności
15408
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15408,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Zakres Działaności

Zakresem działalności firmy są wyceny nieruchomości do wszystkich celów

Zakresem działalności firmy

są wyceny nieruchomości do wszystkich celów, w jakich wycena może być niezbędna, jak też wyceny innych składników mienia, jak ograniczonych praw rzeczowych, praw zobowiązaniowych, a także oszacowanie nakładów czynionych na nieruchomości i odszkodowań związanych z obrotem nieruchomościami.

Firma ma uprawnienia

do realizacji wyceny na terenie całego kraju, jednakże w praktyce skupia się wyłącznie na obszarze środkowego wybrzeża, w szczególności na miastach Słupsk, Ustka i terenie powiatu słupskiego.

Posiadane uprawnienia zezwalają

na realizację każdego rodzaju wyceny nieruchomości dla każdego podmiotu zamawiającego. Głównym kierunkiem działania firmy są wyceny dla potrzeb zabezpieczania wierzytelności banków.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego – Biuro Usług Majątkowych „MM”