Rzeczoznawcza slupsk | Uprawnienia i zaświadczenia
15418
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15418,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Uprawnienia

Świadectwo nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości
Stwierdzenie przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
Uprawnienia biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Słupsku

Zaświadczenia

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia pt. „Rzeczoznawca majątkowy jako biegły w postępowaniu administracyjnym i sądowo – administracyjnym”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia „Warsztaty wraz z debatą Pojedynek metod podejścia porównawczego”
Zasadzki jakie czyhają przy zastosowaniu podejścia dochodowego
Zmiany w prawie budowlanym
Zaświadczenie o ukończeniu warsztatów specjalistycznych nt. „Rola rzeczoznawcy majątkowego w opracowaniu skutków finansowych uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego”
Wybrane aspekty metodyki wyceny nieruchomości w podejściu porównawczym
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia pt. „Wycenia wartości rynkowej małych elektrowni wodnych na przykładzie MEW „Ławica” i ferm wiatrowych na przykładzie FW „Lipniki””
Zaświadczenie o ukończeniu warsztatów specjalistycznych nt. „Omówienie najczęściej powtarzających się błędów w operatach szacunkowych, których należy unikać”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia nt. „Rynkowa wartość nieruchomości – przykłady wycen”
Zaświadczenie o ukończonych warsztatach specjalistycznych nt. „Wycena ziemiorództwa nizin i gór polskich na przestrzeni dziejów”
„Praktyczne sposoby realizacji wymogów teoretycznych w podejściu porównawczym – poprawki i współczynniki korygujące”
Zaświadczenie o ukończonych warsztatach specjalistycznych nt. „Ocena operatu szacunkowego przez organ administracji publicznej”
„analiza czynności rzeczoznawcy przy wycenie nieruchomości zgodnie z art. 124-128 Ustawy o gospodarce nieruchomościami”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, warsztatów nt. „Udział biegłego w postępowaniu administracyjnym dotyczącym ustalenia odszkodowania za grunty wywłaszczone/ograniczone pod inwestycje liniowe w trybie tzw. specustaw ze szczególnym uwzględnieniem zasad i metodologii w zakresie sporządzania operatu szacunkowego”.
„Ulepszenie nieruchomości – aktualne zagadnienia”.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na temat: Odszkodowania za nieruchomości przejęte z mocy prawa pod budowę dróg publicznych, linii kolejowych i budowli przeciwpowodziowych, Problematyka stosowania specustawy drogowej oraz innych specustaw.”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia i warsztatów na temat: „Opiniowanie operatów szacunkowych i ich skutki prawne cz. I i II.”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na temat: „Rynkowa wartość nieruchomości – przykłady wyceny.”