Rzeczoznawcza slupsk | Uprawnienia
15418
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15418,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Uprawnienia

Świadectwo nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości
Stwierdzenie przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
Zaświadczenie o ukończeniu kursu specjalistycznego nt. “Zastosowanie podejścia dochodowego w wycenie nieruchomości w świetle Powszechnych Krajowych Zasad Wyceny […]”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia pt. “Rynkowa wartość nieruchomości – przykłady wycen”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia “Procedury, podejścia, metody i techniki wyceny nieruchomości, badanie i analiza rynku nieruchomości […]”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia nt. “Zastosowanie podejścia porównawczego w wycenie nieruchomości. Wybrane zagadnienia.”
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia pt. “Wycena nieruchomości nietypowych – przykłady”
Zaświadczenie o uczestnictwie w seminarium szkoleniowym nt. “Podejście porównwcze w wycenie nieruchomości – różne aspekty praktyczne”
Zaświadczenie o ukończeniu kursu specjalistycznego nt. “Metoda pozostałościowa w praktyce oraz elementy metody korygowania ceny średniej”
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego – Biuro Usług Majątkowych „MM”