Rzeczoznawcza slupsk | O firmie
15392
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15392,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

O firmie

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego – Biuro Usług Majątkowych „MM”

Biuro Usług majątkowych MM Marzena Mikołajczak – Chumek

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego – Biuro Usług Majątkowych „MM” założone zostało w listopadzie 1993 roku przez mgr inż. Marzennę Mikołajczak-Chumek i od tego czasu świadczy usługi w zakresie wycen nieruchomości, analiz i szeroko rozumianego doradztwa na rynku nieruchomości oraz inwentaryzacji budowlanych niezbędnych do wydania zaświadczenia o samodzielności lokali. Firma ma swoją siedzibę w Słupsku przy ulicy Dębowej 14.

 

Marzenna Mikołajczak-Chumek jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Słupsku, zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie a także członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budowlanych.

Współpracujemy z

  • rzeczoznawcami budowlanymi,
  • rzeczoznawcami do spraw maszyn i urządzeń,
  • architektami,
  • ekonomistami,
  • analitykami rynku.

W firmie prowadzone są systematyczne badania rynkowe, których podstawą są dane transakcyjne pozyskiwane z katastrów z terenu głównie powiatu słupskiego oraz miast Słupsk, Ustka i innych. Baza danych gromadzona jest w specjalistycznym programie „Walor” obejmuje transakcje zawieranie na lokalnym rynku, a także transakcje nieruchomościami nietypowymi na rynku regionalnym i krajowym. Tak intensywne i szczegółowe monitorowanie rynku rozpoczęto od 2005 roku i do września 2020 roku baza danych zawiera ponad 40.000 transakcji.

Część działalności na rynku nieruchomości realizowana jest w zespołach tworzonych na potrzeby konkretnego zlecenia.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego – Biuro Usług Majątkowych „MM”